Lifting, Laminacja, Botoks Rzęs

Nowoczesny i profesjonalny zabieg (Lifting rzęs)  to doskonała alternatywa do sztucznych rzęs! Zabieg, który spektakularnie podkręci i pogrubi Twoje naturalne rzęsy. Nie wymaga absolutnie żadnej specjalnej dbałości jak w przypadku przedłużania sztucznych rzęs . Aktywność typu basen, sauna czy codzienna higiena nie ma negatywnego wpływu na rzęsy.

Efekt pełniejszych, dłuższych i podkręconych rzęs utrzymuje się przez cały cykl życia rzęsy, czyli do 6-8 tyg. Laminacja rzęs jest to zabieg liftingu wykorzystujący preparat keratynowy  – połączenie protein zboża, soi i hydrolizowanej keratyny. Laminacja ma za zadanie nawilżyć oraz odbudować utracone proteiny. Zabieg ten utrwala czarny pigment i sprawia, że koloryzacja rzęsy utrzyma się kilka tygodni. Botoks rzęs, to z kolei zabieg laminacji  który wzmocni i pogrubi rzęsy do 30%! Zawiera witaminy i minerały, odżywia i regeneruje rzęsy. Rzęsy po zabiegu są podkręcone, nawilżone, miękkie, błyszczące i dodatkowo pogrubione i zregenerowane.

Laminacja Brwi

Laminacja brwi sprawia, że włoski uzyskują miękkość i sprężystość co w efekcie pozwala na stylizowanie brwi w preferowanym przez Ciebie kierunku i stylu.

Dzięki keratynie włoski stają się podatne na układanie trzymając się wyznaczonego kształtu i przestają sprawiać kłopoty. Laminację brwi zalecamy do każdego rodzaju włosków, zwłaszcza grubych i żyjących własnym życiem brwi.