Manicure tytanowy

Jest to metoda stylizacji paznokci, która zyskuje  coraz więcej zadowolonych klientek,jako alternatywa dla innych popularnych zabiegów t.j., manicure hybrydowy, żelowy czy akrylowy.

Zabieg jest bardzo przyjemny, gdyż nie ma oparów jak w przypadku akrylu. Najważniejsza różnica pomiędzy manicure hybrydowym a tytanowym jest taka, że w manicure tytanowym nie używamy lampy UV.

  • W preparatach, którymi wykonujemy manicure tytanowy, znajduje się wiele cennych składników odżywczych, które wpływają na kondycję paznokci, działają wzmacniająco na płytkę czy przeciwdziałając jej żółknięciu.
  • Witaminy A, E, D3, B5 oraz wapń wchodzą w skład produktów do tytanowej stylizacji sprawią, że ta metoda polecana jest również Panią o słabych paznokciach, których stan może się jeszcze nawet poprawić przy długofalowym stosowaniu tego zabiegu. I wreszcie w skład produktu wchodzi tytan, a dokładnie dwutlenek tytanu oraz polimer akrylowy,przez co ten tytanowy manicure charakteryzuje się niezwykłą trwałością (podaje się nawet, że do 6 tygodni). W składzie odnajdujemy także nadtlenek benzolu, substancję dezynfekującą. Dzięki bogatej kolorystyce, każda klientka znajdzie coś dla siebie.